אסטרטגיות גידור ליצואנים! - פריקו

אסטרטגיות גידור ליצואנים!

שער האירו נחלש ושב להיסחר סביב רמת 1.1740 דולר לאירו, תנועת תיקון התואמת את הערכותינו הקודמות. עלית התחלואה במדינות האיחוד האירופי תורמת להגברת החששות מהטלת מגבלות חדשות בקרב מדינות האיחוד בנוסף לאי וודאות באשר לתנאיי פרישת אנגליה מהאיחוד האירופי בחודש אוקטובר. מנגד, התאוששות אירופה, בחירות בארה"ב וסמני התאוששות תומכים בהתחזקות מחודשת של האירו לעבר רמת 1.1900.

*השער הנוכחי (ספוט) 1.1740 דולר לאירו,
** עלות אסטרטגיה 0

 

פורוורד אקסטרה

מכשיר בעל רמת סיכון נמוכה, מספק 100% הגנה, הלקוח נהנה חלקית מהתחזקות הליש”ט מול הדולר

•עסקת פורוורד אקסטרה המוצגת הינה אסטרטגיה ללא עלות (כפי שמפורט בטבלה) המספקת ללקוח הגנה מלאה מפני היחלשות שער האירו/דולר, אסטרטגיה המעניקה ללקוח אפשרות להנות מהתחזקות שער הספוט עד לרמת שער הנקיעה כפי שנקבע מראש (כמפורט בטבלה).
• ללקוח מובטח שער המרה מינימלי של 1.1720 דולר לאירו, כאשר ללקוח אפשרות ליהנות מהתחזקות שער האירו/דולר עד לרמת 1.21.
• במידה ובתאריך הפקיעה של העסקה, שער האירו/דולר ייסחר מעל לרמת 1.21 דולר לאירו, הלקוח יידרש למכור את האירו ברמה של 1.1720 דולר לאירו.

יתרונות:
• מספק הגנה כנגד היחלשות שער האירו/דולר
• האסטרטגיה המוצגת הינה בעלות נטו "0"
• במידה ושער האירו יתחזק אולם לא ייסחר ביום הפקיעה מעל לרמת 1.21 דולר לאירו, הלקוח יוכל ליהנות משער המרה האירו/דולר הגבוה מהשער המתקבל העסקת פורוורד (1.1740 דולר לאירו)
• רמת הנקיעה נבחנת רק ביום הפקיעה

חסרונות:
• במועד הכניסה לעסקה שער הגנה נמוך משער הפורוורד
• במידה ובתאריך הפקיעה של העסקה, שער האירו/דולר ייסחר מעל לרמת 1.21 דולר לאירו, הלקוח יידרש למכור את האירו ברמה של 1.1720 דולר לאירו, שער זה הינו שער נחות לעומת שער הפורוורד (1.1740) או שער הספוט (הגבוה מרמת 1.21) שבמועד המימוש.

 

דסק אנליסטים והדילרים ישמחו לעמוד לרשותכם בבחינת החשיפה וגידור הסיכון
בדבר פרטים נוספים באמור לעיל ניתן לפנות ישירות לדסק אנליסטים בטלפון: 6167070- 03
מידע על המכשירים הנ"ל ניתן למצוא באתר פריקו (http://www.prico.co.il)

אין במסמך זה משום הצעה ו/או יעוץ ו/או המלצה כל שהיא לביצוע ו/או אי ביצוע עסקה כל שהיא. למתעניינים, יש לפנות לדסק אנליסטים לקבלת מידע ופרטים נוספים.

ט. ל. ח.

המידע דלעיל מיועד לעיונו ולשמושו הבלעדי של המנוי אין למוסרו לאחר ו/או להעתיקו בכל דרך שהיא.

הצטרפו לניוזלטר לקבלת עדכונים

מוגש ע"י Investing.com
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

מבט גלובלי על תחזית המטבעות

דולר/ שקל בישראל המשק יוצא מהסגר ובאירופה מתרחבת מדיניות ההגבלות והבידוד החברתי, על רקע התרחבות ממדיי התחלואה מקורונה. הבידוד החברתי, וסגר ממוקד במגזר הפרטי לעסקים

קרא עוד
עסקאות פורוורד אקסטרה

אסטרטגיית גידור ליצואנים!

השבוע צפויה להתקיים ישיבת מועצת האיחוד האירופי בה יועלה לדיון התנאים ה"מבוקשים" [הנדרשים ע"י האנגלים] להסדר הסחר שאחרי פרישת אנגליה מהאיחוד. בכך אמור להסתיים חלון

קרא עוד

פורום זירת המתכות

טבלת מחירים טבלת מלאים שערי דלקים ומטבעות נבחרים חורף בריא, על רקע התמתנות בנתוני התחלואה מקורונה, וההשפעה הקשה על הסקטור הפרטי הנאלץ להתמודד עם סגר

קרא עוד